FÅTÖLJ, furu, textil, 1900-talets senare del. | Wood chair design, Wood chair diy, Wood furniture diy
Fåtölj, furu, lös dyna, 1970-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9162
TRÄDGÅRDSGRUPP, Soffa L. 134 cm, Fåtölj 2 st och bord, furu. Bruksslitage – Auktionshuset i Örebro AB
Fåtölj, Safarimodell, furu / canvastyg. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1757