2 st fåtöljer med fotpall (fint skick) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Bilder för 87227. BRUNO MATHSSON. LIGGFÅTÖLJ Pernilla. 1900-talets mitt. - Auctionet
2 st fåtöljer och liten (56575) via auktion | Budi.se
ARNE NORELL. Fåtöljer, 1 par. ”Löven”, 1960-tal. Teak. Brunt skinn, lös rygg- o sittplymå, knapphäftande. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 40 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
BRUNO MATHSSON, Fåtölj med fotpall ”Pernilla”, Dux. Stomme i trä och klädsel i svart skinn. – Auktionshuset i Örebro AB
Liggfåtölj skinnklädsel - Stockholms Auktionsverk
Liggfåtölj Boconcept - Stockholms Auktionsverk
BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par, "Karin 73", Dux. - Bukowskis
Liggfåtölj Spider Lounge, Dux - Stockholms Auktionsverk
Ikeas elva mest eftersökta designer på auktion | Barnebys Magazine
Fåtöljer, Karlstad, Klaravik auktioner
Fåtöljer, ett par, stålrörsstomme | Auktion karljohanauktioner.se