SALVADOR DALÍ, skulptur, brons, signerad och numrerad 339/1500. Venturi Arte, Bologna Edition Euro Art, Wien. - Bukowskis
LJUSSTAKAR, ett par, brons, Venturi Arte, Bologna, stämplade och numrerade 68/500 samt 107/500. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet