Arne Jacobsen, stolar 4 st "Myran" för Fritz Hansen sent 1900-tal. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, 5 st stolar, "Sjuan", | Auktion olsensauktioner.se
ARNE JACOBSEN, 6 st stolar, "Myran", | Auktion olsensauktioner.se
Det finns fler Myran på jorden än danskar! – Retro Lotta
Stolar, 6 st. Myran, design: Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Fritz Hansen, Danmark, 2007. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8004
ARNE JACOBSEN, 6 st stolar, "Myran", | Auction olsensauktioner.se
Myran - Auktionshuset Metropol
Arne Jacobsen, stolar 4 st "Myran" för Fritz Hansen 1900-talets senare del. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Myran". Fritz Hansen Danmark. - Bukowskis
Arne Jacobsen 6 Myran stolar - Stockholms Auktionsverk
Djurälskande designers | Barnebys Magazine
Designstolar Myran Fritz Hansen, Hjo, Klaravik auktioner
STOL, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen. 50/60-tal. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, stolar, 3 st, "Myran", Fritz Hansen, 1950-/60-tal. - Bukowskis
Arne Jacobsen stol Myran - Stockholms Auktionsverk